148 |
ROSA-1 |
08:30 |
Powerpoff girls! -
Brigitte & the Stickbreakers
|
0-3
|
Meller Park |
|
|
149 |
ROSA-1 |
08:45 |
Natt&Dag -
Team Sika
|
0-5
|
Meller Park |
|
|
150 |
ROSA-1 |
09:00 |
Happy Campers -
Powerpoff girls!
|
4-0
|
Meller Park |
|
|
156 |
ROSA-2 |
09:15 |
Chunky Monkeys -
Erre herre er party
|
0-6
|
Meller Park |
|
|
158 |
ROSA-2 |
09:30 |
Sagene Pils -
Chunky Monkeys
|
6-0
|
Meller Park |
|
|
159 |
ROSA-2 |
09:45 |
Erre herre er party -
Team Gomp
|
6-2
|
Meller Park |
|
|
160 |
ROSA-2 |
10:00 |
Cunts n roses -
Sagene Pils
|
0-6
|
Meller Park |
|
|
166 |
ROSA-3 |
10:15 |
BI-jentene -
Nittedal Gogogirls
|
1-3
|
Meller Park |
|
|
167 |
ROSA-3 |
10:30 |
Super forvirra høner -
Løkki Ladies
|
3-1
|
Meller Park |
|
|
168 |
ROSA-3 |
10:45 |
Sagene Pale Ale -
BI-jentene
|
2-1
|
Meller Park |
|
|
169 |
ROSA-3 |
11:00 |
Nittedal Gogogirls -
Super forvirra høner
|
2-0
|
Meller Park |
|
|
170 |
ROSA-3 |
11:15 |
Løkki Ladies -
Sagene Pale Ale
|
0-9
|
Meller Park |
|
|
177 |
ROSA-4 |
11:45 |
victorious secret -
Sagene Lager
|
2-0
|
Meller Park |
|
|
157 |
ROSA-2 |
12:00 |
Team Gomp -
Cunts n roses
|
2-7
|
Meller Park |
|
|
117 |
ROD-5 |
12:15 |
Christiania -
Norwegian Penguins Hockey
|
5-3
|
Meller Park |
|
|
179 |
ROSA-4 |
12:30 |
Team Twerk -
victorious secret
|
1-3
|
Meller Park |
|
|
180 |
ROSA-4 |
12:45 |
Sagene Lager -
The first ladies
|
1-0
|
Meller Park |
|
|
162 |
ROSA-3 |
13:00 |
Nittedal Gogogirls -
Sagene Pale Ale
|
2-3
|
Meller Park |
|
|
91 |
ROD-3 |
13:45 |
Solveien IBK -
Svartskog
|
3-0
|
Meller Park |
|
|
192 |
ROSA |
14:00 |
Natt&Dag -
Cunts n roses
|
7-1
|
Meller Park |
A-sluttspill kvalikk 1 |
|
194 |
ROSA |
14:15 |
Happy Campers -
Sagene Pils
|
0-3
|
Meller Park |
A-sluttspill kvalikk 3 |
|
102 |
ROD-4 |
14:30 |
De blå -
Lucky Loosers
|
2-1
|
Meller Park |
|
|
101 |
ROD-4 |
14:45 |
Sandefjord ibk -
Kjøttkøllane
|
4-6
|
Meller Park |
|
|
196 |
ROSA |
15:00 |
Team Sika -
victorious secret
|
1-2
|
Meller Park |
A-1/4 Final 1 |
|
125 |
ROD-6 |
15:15 |
Rekruttene -
Strømmen er drømmen - 1
|
1-8
|
Meller Park |
|
|
199 |
ROSA |
15:30 |
De små blå vol.2 -
Natt&Dag
|
4-2
|
Meller Park |
A-1/4 Final 4 |
|
65 |
ROD-2 |
15:45 |
SurfeRoza -
Goldfish
|
7-6
|
Meller Park |
|
|
94 |
ROD-4 |
16:00 |
De blå -
Sandefjord ibk
|
5-3
|
Meller Park |
|
|
200 |
ROSA |
16:30 |
victorious secret -
Erre herre er party
|
1-4
|
Meller Park |
A-Semifinal 1 |
|
80 |
ROD-3 |
16:45 |
Teledølene -
Solveien IBK
|
0-4
|
Meller Park |
|
|
97 |
ROD-4 |
17:00 |
Dinnerbay Power Rangers -
De blå
|
0-3
(WO) |
Meller Park |
|
|
50 |
ROD-1 |
17:15 |
Siste time fredag -
Jessheeeeeim 1
|
0-11
|
Meller Park |
|
|
181 |
ROD |
18:00 |
Oslofjorden Speckhoggers -
Dinnerbay Power Rangers
|
3-0
(WO) |
Meller Park |
RØD-kvalikk-1 |
|